Kto sme

Svadba je radosť.

Prináša zmes silných emócii a je aj pastvou pre oči.  Od kytice a pierka, čo korunujú nevestu a ženícha, až po slávnostne prestreté a kvetmi vyzdobené stoly s doplnkami, ktoré vystihujú vkus mladého páru.

Drobná radosť je, ak sa o výzdobu nemusíte starať, a napriek tomu bude všetko, od kytice až po detský kútik, podľa vašich predstáv.

Drobná radosť je, keď sa v svadobný deň zaoberate len sami sebou a spolu s hosťami obdivujete, že svadba ladí ako celok a vystihuje váš štýl.

Drobná radosť je, ak dopredu viete, koľko vás to bude stáť a nemusíte báť o svoj rozpočet.

Drobné radosti sú:

Lucia Rakovská študovala ekonómiu, biznis manažment  a administráciu na Slovensku a vo Veľkej Británii. Zo zahraničia si však domov nepriniesla len titul. Učarovalo jej, s akým vkusom a prirodzenosťou Angličania viažu kytice. Kvôli tomu sa do Británie vrátila. V škole slávnej kvetinárky Judith Blacklock absolvovala kurz Floral Design diploma . Judith Lucii potvrdila, že na svoje kvetinové hobby má aj talent. Keď sa Luciine kamarátky začali vydávať, z narodeninových kytíc sa stali svadobné a Lucia dostala prvé ponuky na výzdobu celej svadby. Rozhodla sa záľubu pretaviť do vlastného podnikania.

Lenka Viktoriniová je Luciina pravá ruka v svadobný deň. Vyštudovaná molekulárna biologička svadby miluje a zdobiť ich je jej splnený sen. V minulosti sa vo voľnom čase venovala výzdobe kostolu Klarisiek v Bratislave a podobne ako Lucia pomáhala kamarátkam, keď sa vydávali. S Luciou sa stretli na svadbe, kde Lenka obsluhovala a Lucia robila výzdobu. Vďaka Lenkinej energii, ochote ale najmä vkusu a organizačnému talentu si hneď padli do oka. Odvtedy im to spolu na svadbách ladí.

Alena Rakovská je Luciina mama. Okrem rodinného puta ich spája záľuba vo viazaní kvetov. Spolu s dcérou k sviatkom blízkych nikdy nekupovali hotové kytice. Viazali ich doma z rezaných kvetov, s láskou a podľa vlastného gusta. Alenka pracuje ako stavebná inžinierka a Lucke pomáha nielen s viazaním kvetov. Má aj ten správny nadhľad svadobnej mamy, ktorá akoby už vydala zo desať dcér.