Koľko to stojí?

Cena našich služieb sa odvíja od vašich požiadaviek, podľa nich pripravíme detailný rozpočet. Avšak kým nás kontaktujete, orientačne vám predstavu o cene pomôžu priblížiť tieto položky:

  1. Počet, typ a sezónny výber kvetov: Hlavne u populárnych kvetov ako sú lisianthus (iskerník), tulipány, či pivonky sa ceny veľmi menia vzhľadom na sezónu. Odporúčame sezónne ladené kytice. Tie vám nielen ušetria peniaze, ale predovšetkým krásne ladia s obdobím roka, ktoré ste si pre svoj svadobný deň vybrali.
  2. Doplnky na výzdobu: Servítky, sviečky, menovky, menu...
  3. Rozsah našej práce: Hodinová sadzba práce za výzdobu je 17 EUR, do toho rátame predprípravu kvetov, servítok a sviečok na mieru, aranžovanie na mieste.
  4. Doprava, parkovné sa objavia v rozpočte, ak sa vaša svadba koná viac ako 10 km od Záhorskej Bystrice. Vtedy účtujeme 0,50 EUR/km. Parkovné účtujeme v prípade nutného parkovania na platenom parkovisku, napríklad, ak sa svadba koná v centre mesta.

S radosťou zdarma zapožičiavame doplnky na výzdobu ako vázičky, starožitné rámy na fotografovanie hostí, písací stroj na odkazy, zariadenie detského kútika.

V priemere kompletná výzdoba svadby pre 80 hostí vyjde okolo 650 EUR. Kvetinová výzdoba tu zahŕňa svadobnú kyticu, pierko, zdobenie 10 stolov pre hostí, výzdobu hlavného stola a menšiu dekoráciu na auto. Nákup kvetov bude najvyššia položka, v priemere okolo 400 EUR. Nákup ostatných doplnkov podľa potreby (sviečky, servítky) sa pri 80 hosťoch zmestí do 30 EUR. Na svadbe s 80 hosťami pracujeme okolo 12 hodín, cena práce je vtedy 204 EUR.  Do priemernej ceny sme započítali aj cca 10 EUR za dopravu, čo je približne suma, ktorú účtujeme pre svadby v Bratislave.

Ak by ste si u nás objednali len viazanie svadobnej kytice pre nevestu a pierka pre ženícha, zvyčajne sa pohybujeme v cenovej relácii od 80 do 150 EUR.