Ako pracujeme

Či pre vás chystáme svadobnú kyticu a pierko alebo zdobíme celú svadbu, preferujeme osobný kontakt. Chceme spoznať vás a váš štýl a presne dohodnúť všetky detaily. Zároveň je pre nás dôležité, aby ste aj vy mali jasnú predstavu, čo pre vás chystáme a vedeli, koľko vás to bude stáť.

Ideálne 4 týždne pre svadbou (najneskôr však 2  týždne, ak sa jedná o kyticu a 3 týždne, ak pre vás chystáme celú výzdobu) sa stretneme a si povieme, do akého štýlu a farieb si predstavujete ladiť svoj svadobný deň a s čím všetkým vám môžeme pomôcť. Dohodneme sa na výške rozpočtu.

Na základe toho pre vás pripravíme návrhy vo forme fotiek, z ktorých získate jasnú predstavu, ako by vaša vysnívaná kytica a výzdoba mali vyzerať. Po výbere kytice a výzdoby nachystáme pre vás detailný rozpočet. Čo všetko zahŕňa, nájdete v záložke Koľko vás to bude stáť.

Dva týždne pred vašim dňom sa stretneme na mieste konania svadby. Preberieme časový plán svadobného dňa a dohodneme sa,  kedy máme priniesť kyticu, kedy môžeme zdobiť auto, kostol, sálu... Schválime si detaily, ktoré súvisia s výzdobou, aby sme zladili naše skúsenosti a návrhy s vašou predstavou (napríklad rozloženie menoviek, umiestnenie foto kútika, umiestenie fotiek novomanželov...). Na mieste svadby preferujeme tiež stretnutie s prevádzkovateľom priestorov, aby sme navzájom vedeli, čo každý z nás zabezpečuje a ušetrili vám tak peniaze aj čas.

V týždeň svadby objednávame kvety v Holandsku. Ak by niektorý z kvetov nebol dostupný, ihneď vám komunikujeme zmenu. V prípade záujmu robíme skúšku prestretia stola.

V svadobný deň podľa dohodnutého časového plánu odovzdáme kyticu a pierko, zdobíme sálu, kostol, auto a sme vám po ruke pre všetky detaily.